Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Śląskie, Pszczyna

ProCAD Geodezja Jakub Stania


Rybnicka 16A
43-200 Pszczyna
tel. (32) 605480233
kom. 605480233

procadgeodezja@gmail.com
www.procadgeodezja.pl
ProCAD Geodezja Jakub Stania

 • mapa do projektu, wytyczenie, inwentaryzacja
 • mapa prawna, podział, rozgraniczenie
 • ewidencja gruntów i budynków
 • obsługa budownictwa i przemieszczenia
 • zakładanie osnów
 • GIS (systemy, software, dane)
 • nawigacja satelitarna (mapy, systemy, sprzęt)
 • opis :

  ProCAD Geodezja to firma, która powstała w wyniku połączenia wieloletniego doświadczenia oraz wiedzy specjalistów, dążących do poprawy jakości oraz dokładności wykonywanych pomiarów geodezyjnych. Świadczymy usługi w zakresie podstawowych prac geodezyjnych oraz specjalistycznych pomiarów wykorzystywanych w inżynierii oraz przemyśle. Wykonywane przez nas pomiary geodezyjne charakteryzują się najwyższej jakości precyzją osiąganą dzięki najwyższej klasy urządzeniom pomiarowym firmy Leica. Na pierwszym miejscu stawiamy relację z klientem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, aby tworzyć jak najlepsze rozwiązania. W każdym momencie mogą liczyć Państwo na nasze wsparcie oraz pomoc na każdym etapie wykonywanych prac geodezyjnych. Oferujemy usługi z zakresu szeroko pojętej geodezji i kartografii: mapy do celów projektowych, wytyczenia budynków oraz sieci uzbrojenia terenu, pomiary powykonawcze, podziały nieruchomości, wznowienia znaków granicznych oraz wiele innych! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Obszar działania naszej firmy: PSZCZYNA, Katowice, Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze, Żory, Będzin, Bieruń, Lędziny, Cieszyn, Knurów, Kłobuck, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Racibórz, Tarnowskie Góry, Wodzisław Śląski, Zawiercie, Żywiec ? Górny Śląsk, Małopolska. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług oraz współpracy!


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Jak korzystać z danych przestrzennych PIG?
  czy wiesz, że...
  © 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

  O nas

  Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

  Historia

  Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
  Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

  Reklama

  Zapraszamy do kontaktu na adres
  redakcji:

  Kontakt

  Redaktor prowadzący:
  Damian Czekaj
  Sekretarz redakcji:
  Oliwia Horbaczewska
  prześlij newsa

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS