Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Kujawsko-Pomorskie, Mogilno

GKN Projekt Jacek Gałezewski


900-lecia 19 lok.14
88-300 Mogilno
tel. 517131319
kom. 51713 13 19

jacek.galezewski@gmail.com
www.gknprojekt.pl
GKN Projekt Jacek Gałezewski

 • mapa do projektu, wytyczenie, inwentaryzacja
 • mapa prawna, podział, rozgraniczenie
 • ewidencja gruntów i budynków
 • obsługa budownictwa i przemieszczenia
 • zakładanie osnów
 • wycena nieruchomości
 • nawigacja satelitarna (mapy, systemy, sprzęt)
 • opis :

  GKN Projekt to firma geodezyjna działająca na terenie województwa kujawsko - pomorskiego i wielkopolskiego. Naszą firmę charakteryzuje indywidualne podejście do klienta. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa jak również instytucje publiczne oferując im pełen wachlarz usług geodezyjnych, m. in.: - Mapy do celów projektowych - Podziały działek i nieruchomości - Wznowienia i ustalenia granic - Rozgraniczenia działek - Tyczenie budynków i sieci uzbrojenia - Pomiary powykonawcze budynków - Kompleksowa obsługa inwestycji - Mapy do celów prawnych Bezcennym atutem naszej firmy jest wykwalifikowana kadra ? jesteśmy grupą młodych, ambitnych inżynierów, którzy stawiają na ciągły rozwój i innowacyjność. Wieloletnie doświadczenie w branży geodezyjnej pozwoliło nam na uzyskanie uprawnień zawodowych w pełnym zakresie. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem pomiarowym firmy Topcon i Leica. Korzystamy z zaawansowanych systemów satelitarnych GNSS, jak również z klasycznych metod pomiarowych opartych na pomiarze kątów i odległości. Posiadamy profesjonalne pracownie wyposażone w niezbędny sprzęt wraz ze specjalistycznym oprogramowaniem typu CAD oraz drukarkami wielkoformatowymi. Dokładność i wieloletnia praktyka podparta doskonałą znajomością przepisów prawa z zakresu geodezji i nieruchomości wraz z nowoczesnym sprzętem daje gwarancję najwyższej jakości i precyzji wykonanych prac geodezyjnych Zapraszamy do kontaktu ! Zapewniamy konkurencyjne ceny i szybkie terminy!


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
  czy wiesz, że...
  © 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

  O nas

  Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

  Historia

  Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
  Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

  Reklama

  Zapraszamy do kontaktu na adres
  redakcji:

  Kontakt

  Redaktor prowadzący:
  Damian Czekaj
  Sekretarz redakcji:
  Oliwia Horbaczewska
  prześlij newsa

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS