Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Wielkopolskie, Poznań

Terra Digital


os. Pod Lipami 16d lok.11
61-638 Poznań
kom. 661 928 100

biuro@terradigital.pl
www.terradigita.pl
Terra Digital

 • mapa do projektu, wytyczenie, inwentaryzacja
 • mapa prawna, podział, rozgraniczenie
 • ewidencja gruntów i budynków
 • GIS (systemy, software, dane)
 • opis :

  Witamy w Terra Digital! Świadczymy usługi geodezyjne w następującym zakresie: - opracowanie map do celów projektowych - tyczenie budynków/budowli i sieci uzbrojenia terenu - opracowanie map z inwentaryzacji powykonawczej budynków/budowli i sieci uzbrojenia terenu - pomiarów powierzchni działek i innych obiektów - wznowień granic działek - rozgraniczania i podziałów nieruchomości - pomiarów sytuacyjno-wysokościowych dowolnych obiektów terenowych W swojej działalności poszliśmy również o krok dalej. Stale rozwijając się w zakresie dziedziny Systemów Informacji Przestrzennej oferujemy: - inwentaryzacje obiektów terenowych (punktowych, liniowych i powierzchniowych) pod kątem budowy baz danych i Systemów Informacji Przestrzennych - doradztwo i realizację w zakresie budowy Systemów GIS - analizy otoczenia nieruchomości - ocenę lokalizacji ze względu na przyjęte kryteria dla celów inwestycyjnych - budowę geoportali (portali mapowych) dla potrzeb przedsiębiorstw i administracji publicznej - analizy geomerketingowe (analizy rozmieszczenia Klientów przedsiębiorstw w oparciu o różne cechy np. demograficzne, analizy rozmieszczenia placówek przedsiębiorstw i ich konkurencji, ocena efektywności kampanii reklamowych, rozkład przestrzenny i wielkości sprzedaży towarów i usług itp.) Nasz zespół łącząc wiedzę i doświadczenie oferuje sprawne i profesjonalne wykonanie każdego zlecenia. Mając na uwadze satysfakcję Klienta, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Ceny ustalane są na drodze negocjacji w oparciu o analizę rodzaju usługi i potrzeby Klienta. Działamy na terenie całego kraju. Zanim zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, zachęcamy do kontaktu w celu darmowej konsultacji oraz wyceny zlecenia. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Apeks skanuje w Trójmieście
  czy wiesz, że...
  © 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

  O nas

  Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

  Historia

  Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
  Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

  Reklama

  Zapraszamy do kontaktu na adres
  redakcji:

  Kontakt

  Redaktor prowadzący:
  Damian Czekaj
  Sekretarz redakcji:
  Oliwia Horbaczewska
  prześlij newsa

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS