Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Pomorskie, Wejherowo

Usługi Geodezyjne Marek Ziółkowski


św. Jacka 26 B17
84-200 Wejherowo
tel. 601 741 795
kom. 601 741 795

www.bz-geodezja.pl
Usługi Geodezyjne Marek Ziółkowski

 • mapa do projektu, wytyczenie, inwentaryzacja
 • mapa prawna, podział, rozgraniczenie
 • ewidencja gruntów i budynków
 • obsługa budownictwa i przemieszczenia
 • zakładanie osnów
 • opis :

  Świadczymy usługi wysokiej jakości za przystępne i realnie skalkulowane ceny, oferując klientowi kompleksową obsługę i doradztwo prawno - techniczne dotyczące zleconego zadania. Jesteśmy otwarci na wszelkie negocjacje. Oferujemy współpracę w charakterze wykonywania prac w zakresie: sporządzanie map do celów projektowych w postaci numerycznej oraz analogowej, opracowywanie przestrzennych - numerycznych - modeli ukształtowania powierzchni terenu, sporządzanie mapy zasadniczej i map syt.-wys., kompleksowa geodezyjna obsługa procesu inwestycyjnego, pomiary realizacyjne - tyczenie budynków, budowli, sieci uzbrojenia terenu, powykonawcze pomiary inwentaryzacyjne budynków, budowli, sieci i infrastruktury uzbrojenia technicznego terenu, pomiary wykonywane w celu ustalenia objętości mas ziemnych, podziały i rozgraniczenia nieruchomości, wznowienia granic, pomiary kontrolne, badanie odkształceń i przemieszczeń obiektów inwentaryzacje architektoniczne elewacji oraz rzuty kondygnacji budynków. inne niestandardowe zlecenia z dziedziny geodezji


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Apeks skanuje zabytkowe młyny
  czy wiesz, że...
  © 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

  O nas

  Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

  Historia

  Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
  Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

  Reklama

  Zapraszamy do kontaktu na adres
  redakcji:

  Kontakt

  Redaktor prowadzący:
  Damian Czekaj
  Sekretarz redakcji:
  Oliwia Horbaczewska
  prześlij newsa

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS