Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Śląskie, Cieszyn

Biuro Usługowe GEODECI Maciej Wójcik


3 Maja 18
43-400 Cieszyn
tel. (33) 472-00-91
kom. 601-618-517

biuro@geodeci.cieszyn.pl
geodeci.cieszyn.pl
Biuro Usługowe GEODECI Maciej Wójcik

 • mapa do projektu, wytyczenie, inwentaryzacja
 • mapa prawna, podział, rozgraniczenie
 • ewidencja gruntów i budynków
 • obsługa budownictwa i przemieszczenia
 • zakładanie osnów
 • GIS (systemy, software, dane)
 • nawigacja satelitarna (mapy, systemy, sprzęt)
 • opis :

  Oferujemy Państwu następujące usługi geodezyjne: o Podziały nieruchomości o Rozgraniczenia nieruchomości o Wznowienia znaków granicznych o Opracowanie dokumentacji do celów prawnych o Mapy do celów projektowych w formie analogowej o Mapy do celów projektowych w formie cyfrowej o Przekroje poprzeczne, podłużne, dolinowe o Wykrywanie podziemnych sieci uzbrojenia terenu o Tyczenie budynków i budowli o Tyczenie sieci uzbrojenia terenu o Pomiary powykonawcze budynków i budowli o Pomiary powykonawcze sieci uzbrojenia terenu o Geodezyjna obsługa budowy Najważniejsze realizacje: o Mapa do celów projektowych na terenach zamkniętych PKP o Mapa do celów projektowych na terenach zamkniętych Agencji Mienia Wojskowego o Obsługa budowy magazynów i biurowca Ceramika PILCH w Jasienicy o Obsługa budowy dwóch rond w Cieszynie przy ulicach Katowickiej, Pikiety, Hażlaskiej o Obsługa budowy hal fabrycznych na terenie SWEDWOOD Poland S. A. Oddział Skoczów o Obsługa budowy osiedli mieszkaniowych: „Słoneczna Aleja” – Ustroń; „Osiedle pod Równicą” – Ustroń, „Leśny Zakątek” – Ustroń.


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
  czy wiesz, że...
  © 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

  O nas

  Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

  Historia

  Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
  Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

  Reklama

  Zapraszamy do kontaktu na adres
  redakcji:

  Kontakt

  Redaktor prowadzący:
  Damian Czekaj
  Sekretarz redakcji:
  Oliwia Horbaczewska
  prześlij newsa

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS