Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Zachodniopomorskie, Szczecin

GLOBAL Geo Services


Łucznicza 1 lok.22
71-472 Szczecin
kom. 600-894-563

biuro@globalgs.pl
www.globalgs.pl
GLOBAL Geo Services

 • mapa do projektu, wytyczenie, inwentaryzacja
 • mapa prawna, podział, rozgraniczenie
 • ewidencja gruntów i budynków
 • obsługa budownictwa i przemieszczenia
 • zakładanie osnów
 • GIS (systemy, software, dane)
 • sprzęt pomiarowy (sprzedaż)
 • opis :

  GLOBAL Geo Service oferuje pełen zakres usług geodezyjnych, kartograficznych, geoinformatycznych a także prac związanych z nieruchomościami. W ramach naszych usług wykonujemy także nadzory geodezyjne oraz skanowanie wysokorozdzielcze 3D. Początki naszej działalności sięgają od 1999 roku. Bazujemy na doświadczeniu zawodowym zdobywanym od końca lat dziewięćdziesiątych w przedsiębiorstwach geodezyjnych oraz administracji i nadzorze geodezyjnym. Jesteśmy przedsiębiorstwem geodezyjno-prawnym. Nasze biuro jest jednostką wykonawczą oraz konsultacyjno-doradczą, prowadzącą działalność w obszarze zastosowania najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i technologicznych w dziedzinie geodezji, kartografii, a także geoinformatyki. Firma skupia specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, które dzięki zaufaniu klientów, możemy stale uzupełniać, co pozwala podnosić standard oferowanych usług. Współpracujemy z jednostkami samorządu terytorialnego, z Głównym Urzędem Geodezji i Kartografii, z dużymi przedsiębiorstwami oraz szeregiem innych podmiotów. Nasi eksperci są biegłymi sądowymi, pracują w nadzorze geodezyjnym a także prowadzą liczne szkolenia i ekspertyzy z zakresu geodezji i kartografii. Posiadamy uprawnienia geodezyjne w zakresach 1, 2 i 4, a nasi współpracownicy posiadają inne zakresy uprawnień (3, 5, 6, 7). Pozwala nam to realizować prace we wszystkich wymaganych uprawnieniami zakresach. Z myślą o Państwa wygodzie, rozmieściliśmy na rynku mobilne jednostki terenowe. Wystarczy jeden telefon a my przyjedziemy do Państwa. „Jeśli potrzebujesz pomocy specjalistów skontaktuj się z nami, gwarantujemy fachową poradę oraz odpowiednie dobranie usług do konkretnych założeń”.


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Radarowe filmy satelitów ICEYE
  czy wiesz, że...
  © 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

  O nas

  Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

  Historia

  Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
  Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

  Reklama

  Zapraszamy do kontaktu na adres
  redakcji:

  Kontakt

  Redaktor prowadzący:
  Damian Czekaj
  Sekretarz redakcji:
  Oliwia Horbaczewska
  prześlij newsa

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS