wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Wypis lub wyrys przez ePUAP
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2010-09-08 do 2010-09-10| konferencja

Malinka 35, WISŁA, woj.śląskie, godz.16.00

Rola Służby Geodezyjnej i Kartograficznej w budowie polskiej infrastruktury informacji przestrzennej

organizator: Zarząd Oddziału SGP w Katowicach, Geodezyjna Izba Gospodarcza, Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Katowicach

Już po raz szósty w dniach 8-10 września br. w Wiśle-Malince odbędzie się konferencja poświęcona funkcjonowaniu nowoczesnych ośrodków dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej. Tematem tegorocznej konferencji jest rola Służby Geodezyjnej i Kartograficznej w budowie polskiej infrastruktury informacji przestrzennej. W trakcie konferencji omówione zostaną m.in. kierunki zmian w projektowanych standardach technicznych wynikające ze znowelizowanej ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne, aspekty prawne, organizacyjne i finansowe wdrażania IIP, wykorzystanie danych pzgik w tworzeniu IIP, oczekiwania odbiorców informacji przestrzennej. Zaprezentowane również zostaną najnowsze rozwiązania techniczne i nowe trendy w geoinformatyce. W trzecim dniu konferencji przeprowadzone zostaną warsztaty poświęcone wykorzystaniu technologii "cloud computing" przygotowane przez firmę Kon-Dor Gis Konsulting z Wrocławia. Formularz zgłoszenia uczestnictwa na stronie: www.wodgik.katowice.pl/konferencja/2010/.

więcejreklama

imprezy

nazwa / miasto

kraj / zagranica


archiwum

reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt