wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Apeks skanuje zabytkowe młyny
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2010-06-16 | konferencja

ul. Bobrowiecka 9, WARSZAWA, godz.10.00

Konferencja nt. baz wiedzy o Mazowszu

organizator: Samorząd województwa mazowieckiego przy współudziale samorządów 283 gmin i 39 powiatów Województwa Mazowieckiego w tym 3 miast na prawach powiatu grodzkiego

Konferencja inaugurująca projekt budowy zintegrowanych baz wiedzy o Mazowszu, kóre będą stanowić element infrastruktury informacji przestrzennej w Polsce. Organizowana jest ona w ramach projektu „Przyspieszenie wzrostu konkurencyjności województwa mazowieckiego przez budowanie społeczeństwa informacyjnego i gospodarki opartej na wiedzy poprzez stworzenie zintegrowanych baz wiedzy o Mazowszu” finansowanego z RPO Województwa Mazowieckiego na lata 2007-2013.
Celem nowego przedsięwzięcia jest gromadzenie i udostępnianie w internecie aktualnych danych przestrzennych oraz dostarczanie informacji wspomagających proces zarządzania województwem. Podczas spotkania, które odbędzie się w Centrum Konferencyjno-Kongresowym PWSBiA w Warszawie, omówione będzie m.in. wykorzystanie baz danych w planowaniu przestrzennym, regulacje prawne w zakresie tworzenia IIP, przedstawione zostaną założenia projektu, a także przewidywane korzyści dla jednostek samorządowych (łącznie w przedsięwzięciu uczestniczyć będą 282 gminy i 39 powiatów).

Szczegółowy program konferencjireklama

imprezy

nazwa / miasto

kraj / zagranica


archiwum

reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt