wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Dron prześwietla budynek za pomocą wi-fi
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2011-05-27 do 2011-05-28| inne

Pl. Politechniki 1, WARSZAWA

90-lecie Geodezji na PW

organizator: Wydział Geodezji i Kartografii PW

Obchody 90-lecia Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej rozpoczną się uroczystą akademią oraz otwarciem okolicznościowej wystawy. W pierwszym dniu imprezy podczas sesji naukowo-technicznej zostaną zaprezentowane również najnowsze badania i wdrożenia z dziedziny geodezji i kartografii.
W programie drugiego dnia obchodów przewiduje się prezentacje i pokazy najnowszych technik pomiarowych w Obserwatorium Astronomiczno-Geodezyjnym PW w Józefosławiu. Natomiast najwięcej atrakcji dla uczestników imprezy zaplanowano podczas GeoPikniku, corocznie organizowanego przez studentów, w którym udział wezmą także absolwenci, studenci i sympatycy Wydziału Geodezji i Kartografii PW.
Obchody są połączone ze zjazdem absolwentów. Organizatorzy proszą o wypełnianie ankiety na dostępnej stronie www.90lat.gik.pw.edu.pl

więcejreklama

imprezy

nazwa / miasto

kraj / zagranica


archiwum

reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt