Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-08-28 do 2024-08-30| konferencja

pl. Sławika i Antalla 1, KATOWICE, godz.14

Nowoczesne rozwiązania informatyczne w PZGiK

organizator: GEOBID

Konferencja "Nowoczesne Rozwiązania Informatyczne w PZGiK" w Katowicach to wyjątkowe wydarzenie, skupiające się na innowacjach w GEOPORTALU 2, e-usługach dla projektów realizowanych w ramach nowej perspektywy UE, nowościach w programie EWMAPA oraz cyberbezpieczeństwie danych PZGiK.
Sesje dyskusyjne dotyczyć będą również współpracy międzywydziałowej w urzędzie oraz prezentacji nowych funkcji oprogramowania.

Konferencja rozpocznie się 28 sierpnia rejestracją, konsultacjami i kolacją w Novotel Katowice. Następnie, 29 sierpnia, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędą się sesje i uroczysta kolacja. Wydarzenie zakończy się 30 sierpnia sesjami i panelem dyskusyjnym w Novotel Katowice, po którym uczestnicy będą mieli możliwość zwiedzenia Muzeum Śląskiego. Konferencja jest przeznaczona dla JST korzystających z oprogramowania STRATEG/Geoportal 2.

więcej

imprezy

nazwa / miasto
kraj / zagranica
archiwum
Lidar odkrywa zapomniane ślady w puszczy
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS