Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-05-15 do 2024-05-17| konferencja

ul. Braci Leśnej 3, SĘKOCIN STARY, godz.8.00

EnviLink - Międzynarodowa platforma wymiany doświadczeń młodych naukowców w badaniach przyrodniczych

organizator: Instytut Badawczy Leśnictwa

Celem konferencji jest aktywizacja i konsolidacja środowiska młodych naukowców w zakresie nauk przyrodniczych.
Wymiana doświadczeń pomiędzy naukowcami z różnych krajów, jak również dyscyplin naukowych, takich jak nauki leśne oraz nauki o Ziemi i środowisku, może pomóc w przyszłości w stworzeniu zespołów badawczych o interdyscyplinarnej charakterystyce.

W ramach konferencji EnviLink przewidziane zostały sesje plenarne o tematyce ogólnośrodowiskowej, podczas których zaprezentują się zagraniczni goście, mające na celu przedstawienie doświadczeń młodych naukowców w realizacji badań naukowych w jednostkach poza granicami naszego kraju.
Przewidziane zostały także ogólne sesje tematyczne (LAS, MIASTO, WODA, KLIMAT), które, choć przedstawiać będą badania naukowe w różnych dyscyplinach nauki, to środowiskowo są ze sobą ściśle powiązane. Elementem łączącym poszczególne sesje będzie wykorzystanie systemów informacji geograficznej (GIS) we wskazanych obszarach.

więcej

imprezy

nazwa / miasto
kraj / zagranica
archiwum
Testy skanera SPL w Kopenhadze
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS