Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-12-08 | inne

al. Adama Mickiewicza 30, WGGiIŚ AGH, budynek C-4, sala 301, KRAKÓW

8. Forum Uni-Biznes Geodezja Przedsiębiorcy Studenci

organizator: Koło Naukowe Geodetów "Dahlta"

Jest to wydarzenie łączące studentów geodezji z całej Polski oraz przedsiębiorców, którzy chcą dzielić się ze studentami swoją wiedzą.

Forum składa się z 3 zasadniczych części:
1. Sesja referatowo-posterowa, podczas której reprezentanci kół naukowych mają okazję przedstawić swoje osiągnięcia naukowe i poddać je ocenie osobom aktywnie funkcjonującym w branży.
2. Sesja prezentacyjna, która umożliwia przedsiębiorcom prezentację własnej działalności w kontekście wymagań stawianych pracownikom.
3. Panel dyskusyjny, który jest okazją do skonfrontowania wzajemnych oczekiwań studentów i potencjalnych przyszłych pracodawców oraz omówienia kierunków zmian i wyzwań, jakie stoją przed branżą geodezyjną.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że konferencja jest całkowicie bezpłatna i każdy może przyjść, aby wziąć w niej udział i posłuchać (budynek C-4, sala 301). Jeśli jesteś zainteresowany to serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco!

Patronat medialny nad Forum GPS objęła redakcja portalu Geoforum.pl.

więcej

imprezy

nazwa / miasto
kraj / zagranica
archiwum
Apeks skanuje w Trójmieście
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS