Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-11-23 do 2023-11-24| konferencja

ul. Szczerbcowa 4, Politechnika Morska w Szczecinie, Aula nr 4, SZCZECIN, godz.10.00

V Forum - "Kształcenie w zakresie geodezji, kartografii i hydrografii - jakość i innowacyjność"

organizator: Konwent Dziekanów Wydziałów Geodezyjnych oraz Komisja ds. Kształcenia w geodezji i kartografii Komitetu Geodezji Polskiej Akademii Nauk

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń uczelni prowadzących kształcenie oraz zebranie opinii i oczekiwań interesariuszy zewnętrznych (studentów, absolwentów, wykonawców indywidualnych, pracodawców z różnych branż oraz administracji publicznej).

Obecna edycja poświęcona będzie głównie jakości kształcenia i jej istotnym powiązaniom z badaniami naukowymi, a także roli innowacyjnych form kształcenia w szybko postępującej cyfryzacji i zmieniającym się otoczeniu społecznym. To kluczowe zagadnienia w kontekście organizacji kształcenia, znaczenia kompetencji miękkich i etyki, przyszłości kształcenia geodetów i sylwetki absolwenta studiów geodezyjnych.

Sesje merytoryczne uzupełnią sesje: plakatowa pt. „Najnowsze kierunki rozwoju i innowacje w geodezji i hydrografii – przegląd projektów naukowych z dobrymi przykładami powiązania kształcenia z badaniami” oraz podsumowująca.

Patronat nad V Forum objęli: GGK Alicja Kulka, szef BHMW kmdr Dariusz Kolator, przewodniczący Komitetu Geodezji PAN prof. Jan Kryński oraz rektor PM dr hab. kpt. ż.w. Wojciech Ślączka.

Koszt uczestnictwa w konferencji to 600 zł. Termin zgłaszania referatów to 6 listopada, a zgłaszania uczestnictwa – 15 listopada.

więcej

imprezy

nazwa / miasto
kraj / zagranica
archiwum
Apeks skanuje zabytkowe młyny
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS