wiadomościreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-10-30 | konferencja

PRZEZ INTERNET, godz.9.00

III Ogólnopolska Konferencja Studentów Geoinformatyki i Teledetekcji

organizator: KNGiT UW

Koło Naukowe Geoinformatyki i Teledetekcji Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Studentów Geoinformatyki i Teledetekcji pt. „Wyzwania współczesnej geoinformatyki”.

Zaproszenie skierowane jest do studentów, którzy wykorzystują różnego rodzaju techniki geoinformatyczne w swoich badaniach naukowych. Organizatorzy zachęcają do podzielenia się swoimi osiągnięciami i zgłaszania abstraktów poprzez specjalny formularz.

Zgłoszenia przyjmowane są do 3 września. Wystąpienia w formie prezentacji powinny trwać do 10 minut. Dodatkowe 5 minut zostanie przeznaczone na dyskusję.

więcej

imprezy

nazwa / miasto
kraj / zagranica
archiwum
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS