Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-10-04 do 2023-10-06| szkolenie

Sienna 11, STRONIE ŚLĄSKIE, godz.13:00

XXVII Szkoła Pomiarów

organizator: TPI

Szkoła Pomiarów to szkolenia i pokazy nowoczesnego sprzętu pomiarowego i oprogramowania dzięki którym Twoja firma zwiększy przewagę konkurencyjną na rynku. Poznaj trendy, nowe innowacyjne technologie pomiarowe i zwiększ swoją wydajność! W dotychczasowych edycjach Szkoły Pomiarów wzięło udział prawie 4 000 uczestników z całej Polski będących przedstawicielami następujących branż: geodezja, budownictwo, drogownictwo, przemysł, architektura, archeologia, sektor paliwowy i gazowy, uczelnie, czy też administracja publiczna. Szkoła Pomiarów to nie tylko szkolenia i pokazy – to również doskonała okazja do poznania osób z branży, wymiany doświadczeń. Po części wykładowej i terenowej następuje część integracyjna: przy wspólnej kolacji, przy ognisku, podczas tańców, czy innych dodatkowych atrakcji. Wszyscy przecież wiemy, że nie samą pracą żyje człowiek ;)

więcej

imprezy

nazwa / miasto
kraj / zagranica
archiwum
Plan na las - czyli o kartowaniu lasu
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS