Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-11-23 do 2023-11-24| inne

ul. Zakładowa 1, Centrum Kongresowe Targi Kielce, KIELCE

II edycja konferencji i wystawy IDE - Świat Pomiarów

organizator: Targi Kielce S.A.

O dronach w świecie pomiarów porozmawiają specjaliści podczas drugiej edycji konferencji i wystawy International Drone Event – Świat Pomiarów w Centrum Kongresowym Targów Kielce! Spotkanie zaplanowano od 23 do 24 listopada.

Dynamiczny rozwój technologii i wysoka precyzja dronów sprawia, że bezzałogowe statki powietrzne znajdują zastosowanie w wielu obszarach m.in. geodezja, lotnictwo, rolnictwo i leśnictwo, branża budowlana i ubezpieczeniowa. Na szczególną uwagę zasługuje wykorzystanie technik dronowych do specjalistycznych pomiarów. Właśnie na tej kwestii skupili się organizatorzy wydarzenia International Drone Event – Świat Pomiarów w Kielcach – dwudniowej konferencji dronowej, składającej się z części: merytorycznej – panelowej oraz wystawowej.

W programie konferencji nie zabraknie specjalistycznych wystąpień z udziałem ekspertów i praktyków. Wykłady podczas konferencji IDE – Świat Pomiarów odbędą się w różnych sesjach tematycznych.

Dopełnieniem konferencji w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie wystawa najnowszych technologii i technicznych właściwości dronów, a także prezentacja działań dronów na żywo. Dzięki temu każdy uczestnik wydarzenia sprawdzi, jakie możliwości dronu wykorzysta we własnej działalności. Wśród firm, które już deklarują swoją obecność są wiodący dostawcy sprzętu pomiarowego i systemów wykorzystywanych w budownictwie, geodezji, przemyśle, rolnictwie oraz w innych branżach.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła redkacja portalu Geoforum.pl.

więcej

imprezy

nazwa / miasto
kraj / zagranica
archiwum
Intergeo 2022 - 10 technologicznych trendów w geodezji
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS