Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-06-20 do 2023-06-21| konferencja

WARSZAWA

Rola Jednostek Geodezji Urządzeniowo-Rolnej w Polsce i ich wpływ na rozwój rolnictwa...

organizator: SGP, MRiRW

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Stowarzyszenie Geodetów Polskich zapraszają na Konferencję organizowaną z okazji 100-lecia uchwalenia przez Sejm II Rzeczypospolitej Polskiej ustawy z dnia 31 lipca 1923r. o scalaniu gruntów pn. „Rola Jednostek Geodezji Urządzeniowo-Rolnej w Polsce i ich wpływ na rozwój rolnictwa przez realizację scaleń gruntów”.

Konferencja odbędzie się w dniach 20-21 czerwca 2023 r. w Hotelu DoubleTree by Hilton Hotel and Conference Centre, ul. Skalnicowa 21, 04-797 Warszawa.

Konferencja jest skierowana do rolników będących uczestnikami scalenia gruntów, pracowników starostw powiatowych, urzędów gmin, urzędów marszałkowskich i urzędów wojewódzkich, pracowników wojewódzkich biur geodezji, pracowników Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa oraz terenowych oddziałów, pracowników Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, pracowników Centrum Doradztwa Rolniczego oraz Wojewódzkich Ośrodków Doradztwa Rolniczego, pracowników uczelni wyższych.

Koszty zakwaterowania i dojazdu ponoszą uczestnicy Konferencji. Pozostałe koszty uczestnictwa, w tym koszty wyżywienia, ponosi organizator.

więcej

imprezy

nazwa / miasto
kraj / zagranica
archiwum
Dron prześwietla budynek za pomocą wi-fi
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS