Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-09-20 do 2023-09-23| konferencja

JANÓW LUBELSKI

XLV Ogólnopolska Konferencja Kartograficzna

organizator: OK PTG, UMCS

Metody kartograficzne i geomatyczne w badaniach interdyscyplinarnych – pod takim hasłem odbędzie się tegoroczna XLV Ogólnopolska Konferencja Kartograficzna.

Będzie to kolejna odsłona dorocznych spotkań środowiska kartografów i sympatyków map, które są organizowane od 1968 roku. Tym razem organizatorzy chcą skupić uwagę na związkach kartografii i geomatyki z innymi dziedzinami nauki. Problematyka konferencji ma obejmować takie zagadnienia jak: mapa jako przedmiot badań, mapa jako narzędzie analizy oraz mapa jako forma prezentacji wyników badań. Wydarzenie będzie ponadto połączone z obchodami 100-lecia „Polskiego Przeglądu Kartograficznego”.

Spotkanie odbędzie się w dniach 20?23 września w Lublinie (popołudnie 20 września), a później w Janowie Lubelskim (21?23 września). Opłata za udział wynosi 1200 zł przy wpłacie do 15 czerwca i 1350 zł po tym terminie (dla studentów, doktorantów i emerytów przewidziano zniżkę). Kwota ta obejmuje: koszty uczestnictwa, noclegi, wyżywienie, uroczystą kolację, materiały konferencyjne oraz?przejazd Lublin ? Janów Lubelski ? Lublin.

Zgłoszenia referatów i posterów można nadsyłać do 30 kwietnia.

Organizatorami spotkania są: Katedra Geomatyki i Kartografii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie?oraz Oddział Kartograficzny Polskiego Towarzystwa Geograficznego

więcej

imprezy

nazwa / miasto
kraj / zagranica
archiwum
Plan na las - czyli o kartowaniu lasu
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS