Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-06-01 do 2023-06-02| konferencja

Oporowska 60, Wrocław, godz.9.00

Informacja przestrzenna - papier czy e-administracja?

organizator: SGP Oddział Wrocław

Stowarzyszenie Geodetów Polskich, Ośrodek Szkolenia Geodetów i Kartografów Stowarzyszenia Geodetów Polskich oraz Zarząd Oddziału SGP we Wrocławiu zapraszają na Konferencję : "Informacja przestrzenna - papier czy e-administracja" w dniach 1 - 2 czerwca 2023r. we Wrocławiu, Hotel Śląsk, ul. Oporowska 60 Jakie zagadnienia poruszymy m.in. w czasie Konferencji?: Od geodezji analogowej do cyfrowej; E-usługi Krajowego Systemu Informacji o Terenie - dostępność i wykorzystanie; Dokumenty dla zamawiającego - papier czy e-dokument; Cyfryzacja PZGiK - rzeczywistość i oczekiwania; technologie informatyczne i komunikacyjne w procesie modernizacji ewidencji gruntów i budynków, Zmiana granic powiatów w dobie cyfryzacji - zadania z jakimi mierzy się PODGiK; - Więcej informacji o konferencji w następnych komunikatach. Zapraszamy do rejestracji na udostępnionych kartach zgłoszeń. Dane kontaktowe do Organizatorów: Bożena Tabisz tel.603 378 397 Alicja Meusz tel.605 521 720

więcej

imprezy

nazwa / miasto
kraj / zagranica
archiwum
XXVII Kongres Międzynarodowej Federacji Geodetów (FIG Congress 2022)
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS