wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-12-12 |

ul. Rektorska 4, Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW, WARSZAWA, godz.9.30

Dzień Teledetekcji 2022

organizator: Stowarzyszenie Studentów WGiK PW "Geoida" oraz Zakład Fotogrametrii, Teledetekcji i Systemów Informacji Przestrzennej WGiK PW

Tegoroczna, jubileuszowa XX edycja wydarzenia rozpocznie się o godzinie 9.30 12 grudnia w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej (ul. Rektorska 4, Warszawa). Dla uczestników przygotowano 3 panele, w trakcie których będą mogli zapoznać się z historią wykorzystywania teledetekcji w różnych dziedzinach oraz poznać perspektywy jej rozwoju.

Prelegentami będą przedstawiciele świata nauki – nauczyciele akademiccy Politechniki Warszawskiej, przedstawiciele Centrum Badań Kosmicznych i nie tylko.
W przerwach między prelekcjami, jak co roku, studenci przeprowadzą konkursy dla publiczności, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Planowane jest także uczczenie 20-lecia konferencji w postaci tortu.

Dodatkowo, ze względu na szczególność tegorocznej edycji, organizatorzy postanowili zorganizować Telethon – konkurs naukowy dla studentów i doktorantów, w którym zadaniem jest przedstawienie potencjalnych wyzwań, z jakimi może mierzyć się teledetekcja w przyszłości. Zwycięzców poznamy w trakcie konferencji; czekać będą na nich atrakcyjne nagrody ufundowane przez Partnera Głównego wydarzenia.

więcej

imprezy

nazwa / miasto
kraj / zagranica
archiwum
Wypis lub wyrys przez ePUAP
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS