wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-12-01 do 2021-12-02| konferencja

PRZEZ INTERNET

Konferencja "The Year in Infrastructure 2021"

organizator: Bentley Systems

Konferencja ta jest międzynarodowym spotkaniem osób z kadry kierowniczej firm zajmujących się projektowaniem, budową i eksploatacją infrastruktury. Jej głównym tematem są najlepsze praktyki i technologie wspierające cyfryzację (konkurs „Going Digital”). Konferencja uznawana jest na całym świecie za wiodące forum dyskusyjne dotyczące bieżących priorytetów i możliwości mających wpływ na branżę zajmującą się infrastrukturą. Uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania wystąpień liderów innowacji, uczestniczenia w forach i dyskusjach, a także zdobycia informacji o technologiach i najlepszych praktykach, które kształtują przyszłość realizacji i działania infrastruktury.

– W tym roku, ze względu na trwającą pandemię i dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników, zdecydowaliśmy się pozostać przy wirtualnym charakterze wydarzenia – powiedział Chris Bradshaw, chief marketing officer firmy Bentley. – Nasi użytkownicy prezentują wysoką efektywność, o czym świadczy jakość prawie 300 nominacji do konkursu „Going Digital in Infrastructure Awards”. Cieszymy się, że możemy uhonorować niezwykłą pracę naszych użytkowników z całego świata. Mamy nadzieję, że dołączycie do nas podczas wirtualnej konferencji „The Year in Infrastructure”, w trakcie której liderzy i eksperci branżowi podzielą się z uczestnikami swoimi spostrzeżeniami, omówią najnowsze trendy oraz perspektywy w dziedzinie infrastruktury, a także cele zrównoważonego rozwoju i rozwoju cyfrowego – dodał.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

więcej

imprezy

nazwa / miasto
kraj / zagranica
archiwum
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS