wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-09-28 do 2021-10-01| konferencja

PRZEZ INTERNET

Kongres GIS 2021

organizator: Esri Polska

Czterodniowa konferencja organizowana przez Esri Polska – krajowego dystrybutora oprogramowania ArcGIS firmy Esri.W tym roku wydarzenie odbędzie się w trybie zdalnym.

Podczas pierwszego dnia Kongresu eksperci Esri Polska oraz autorytety świata biznesu przestawią najnowsze rozwiązania i narzędzia z zakresu GIS, a także przykłady ich praktycznych zastosowań w Polsce i na świecie. Liderzy branży opowiedzą jak wprowadzenie analityki lokalizacyjnej połączonej z odpowiednią strategią buduje innowacje i przewagę konkurencyjną. Podczas drugiego dnia Kongresu opowiemy o tym, jak nasi Klienci wykorzystują technologię GIS, aby podejmować trafne decyzje biznesowe oraz zwiększać efektywność prowadzonych prac zarówno na etapie planowania i analizy działań, jak i ich realizacji oraz monitorowania. Podczas trzeciego dnia Kongresu opowiemy w jaki sposób, w swojej codziennej pracy, polskie przedsiębiorstwa mogą wykorzystać potencjał informacji przestrzennej i dzięki temu usprawniać procesy decyzyjne. Podczas czwartego dnia Kongresu eksperci z Esri Polska opowiedzą o dobrych praktykach związanych z wdrożeniem i unowocześnieniem systemu GIS w instytucji. Podzielą się wskazówkami i najnowszymi rozwiązaniami z obszaru systemów informacji geograficznej. Tego dnia odbędzie się również sesja techniczna podczas której nasi specjaliści dokonają przeglądu funkcjonalności wybranych aplikacji.

Koszt udziału wynosi 199 zł. Dla klientów Esri Polska cena wynosi 49 zł, a dla studentów – 19 zł.

więcej

imprezy

nazwa / miasto
kraj / zagranica
archiwum
Wypis lub wyrys przez ePUAP
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS