wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-07-12 do 2021-07-15| konferencja

PRZEZ INTERNET

Esri User Conference 2021

organizator: Esri Inc.

Z powodu pandemii również tegoroczna międzynarodowa konferencja użytkowników oprogramowania firmy Esri odbędzie się zdalnie. Chętni niech rezerwują sobie termin 12-15 lipca.

Taka formuła ma pozwolić na zapewnienie uczestnikom maksymalnego poziomu bezpieczeństwa oraz umożliwi obecność tysiącom osób, które nie mogłyby przybyć do San Diego (gdzie dotychczas organizowano to wydarzenie). W konferencji udział mogą wziąć wszyscy użytkownicy rozwiązań Esri, którzy posiadają aktywne subskrypcje oprogramowania. Wystarczy, że zarejestrują się przy pomocy formularza, który znajduje się na stronie konferencji.

Esri User Conference to największe spotkanie użytkowników rozwiązań Esri, które w ubiegłym roku zgromadziło przed ekranami komputerów ponad 86 tys. uczestników ze 180 krajów świata. Jest to okazja, by wymienić się doświadczeniami, poznać nowinki technologiczne i kreatywne przykłady zastosowań technologii GIS, nawiązać kontakty i zobaczyć, jak technologie wykorzystujące element geograficzny zmieniają świat. W agendzie Esru UC 2021 zaplanowano: sesję plenarną, sesje techniczne, warsztaty, sesje pytań i odpowiedzi czy prezentacje użytkowników. Esri Showcase i targi Expo pozwolą zaś zapoznać się z ofertą sponsorów i wystawców oraz zadać im pytania.

więcej

imprezy

nazwa / miasto
kraj / zagranica
archiwum
Wpływ aplikacji lokalizacyjnych na korki
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS