wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Galileo w 3D
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-04-04 do 2019-04-05| konferencja

UNIEJÓW

Konferencja na temat projektu ePionier

organizator: ATI Pionier

Pod hasłem „Projekt e-Pionier: wsparcie budowy inteligentnych miast w Polsce” odbędzie się konferencja, która ma zaktywizować środowiska publiczne do zgłaszania swoich postulatów i problemów społeczno-gospodarczych mogących stanowić przedmiot prac rozwojowych Akceleratora Technologii Informatycznych PIONIER.

Celem konferencji jest również zapoznanie uczestników z rolą akceleratora oraz z korzyściami projektu grantowego dla administracji publicznej, przedstawienie zasad rekrutacji w ramach aktywizacji społeczności start-upowej oraz zachęcenie do współpracy z zespołami interdyscyplinarnymi.

Konferencja jest skierowana do przedstawicieli centralnej i wojewódzkiej administracji rządowej, przedstawicieli uczelni wyższych, jak również firm prywatnych i wszelkich interesariuszy skupiających się m.in. wokół tematyki Smart City, wykorzystania danych przestrzennych czy Internetu Rzeczy, zgodnie z zapisami obowiązującymi w działaniu 3.3. „e-Pionier – wsparcie uzdolnionych programistów na rzecz rozwiązywania zidentyfikowanych problemów społecznych lub gospodarczych” Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Spotkanie ma umożliwić dyskusję pomiędzy reprezentantami administracji, świata nauki oraz biznesu.

Konferencja jest bezpłatna, warunkiem uczestnictwa jest rejestracja on-line oraz otrzymanie od organizatora potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.

więcejreklama

imprezy

nazwa / miasto

kraj / zagranica


archiwum

reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt