wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
LiDAR rzuca nowe światło na cywilizację Majów
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-06-05 do 2019-06-07| konferencja

Korzecko 1C, 26-060 Chęciny, CHĘCINY K. KIELC, godz.9:00

III Konferencja naukowa "Geomorfologia stosowana - Procesy naturalne i aktywowane"

organizator: Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska SGGW w Warszawie, Stowarzyszenie Geomorfologów Polskich, Wydział Geologii UW

Zamiarem organizatorów III Konferencji naukowej z cyklu "Geomorfologia stosowana" jest kontynuacja wymiany poglądów oraz osiągnięć naukowych środowiska geomorfologów i przedstawicieli innych obszarów nauki oraz praktyki. Do udziału w konferencji zaproszeni są specjalistów nauk o Ziemi, nauk o środowisku, nauk technicznych oraz praktyków, którzy w swojej pracy spotykają się z zagadnieniami dotyczącymi znaczenia, charakteru i dynamiki procesów geomorfologicznych (geologów, geologów inżynierskich i geotechników, hydrogeologów, hydrologów, biologów, gleboznawców i geochemików, geofizyków, specjalistów gospodarki wodnej i budownictwa wodnego, inżynierii i ochrony środowiska, archeologów, planistów i innych). Wstępnie organizatorzy określili 10 paneli, które umieszczono na stronie konferencji.

więcejreklama

imprezy

nazwa / miasto

kraj / zagranica


archiwum

reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt