wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Bielsko-Biała w OSM
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-06-05 do 2019-06-07| konferencja

Korzecko 1C, 26-060 Chęciny, CHĘCINY K. KIELC, godz.9:00

III Konferencja naukowa "Geomorfologia stosowana - Procesy naturalne i aktywowane"

organizator: Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska SGGW w Warszawie, Stowarzyszenie Geomorfologów Polskich, Wydział Geologii UW

Zamiarem organizatorów III Konferencji naukowej z cyklu "Geomorfologia stosowana" jest kontynuacja wymiany poglądów oraz osiągnięć naukowych środowiska geomorfologów i przedstawicieli innych obszarów nauki oraz praktyki. Do udziału w konferencji zaproszeni są specjalistów nauk o Ziemi, nauk o środowisku, nauk technicznych oraz praktyków, którzy w swojej pracy spotykają się z zagadnieniami dotyczącymi znaczenia, charakteru i dynamiki procesów geomorfologicznych (geologów, geologów inżynierskich i geotechników, hydrogeologów, hydrologów, biologów, gleboznawców i geochemików, geofizyków, specjalistów gospodarki wodnej i budownictwa wodnego, inżynierii i ochrony środowiska, archeologów, planistów i innych). Wstępnie organizatorzy określili 10 paneli, które umieszczono na stronie konferencji.

więcejreklama

imprezy

nazwa / miasto

kraj / zagranica


archiwum

reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt