wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Kolorowe wideo z orbity
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-03-21 do 2019-03-22| konferencja

Collegium Biologicum, Umultowska 89, 61-614 Poznań, POZNAŃ, godz.8:00

VII Forum BioGIS - System Informacji Przestrzennej w badaniach różnorodności biologiczne

organizator: Wydział Biologii i Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

W dniach 21-22 marca 2019 r. na Wydziale Biologii UAM w Poznaniu odbędzie się VII Forum BioGIS - System Informacji Przestrzennej w Badaniach Różnorodności Biologicznej, w tym roku pod hasłem "Użytkownik GIS autorem własnych rozwiązań do zastosowań środowiskowych". Organizatorami konferencji są Wydział Biologii UAM, Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM, Esri Polska i MGGP Aero (partner technologiczny). W ramach konferencji przewidziano 4 warsztaty szkoleniowe w następujących zakresach: 1. Tworzenie własnych narzędzi w oparciu o już istniejące komponenty - ModelBuilder środowisku ArcGIS 2. Wykorzystanie webowej aplikacji R3 Trees do sprawnego zarządzania i ochrony dendroflory na terenach zieleni miejskiej 3. Podstawy zastosowań środowiska R w analizach geoinformacyjnych 4. Warsztaty Python w QGIS Zagadnienia szczegółowe VII Forum BioGIS (bloki tematyczne) dostępne są na stronie internetowej wydarzenia.

więcejreklama

imprezy

nazwa / miasto

kraj / zagranica


archiwum

reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt