wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Testy skanera SPL w Kopenhadze
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2018-09-24 do 2018-09-25| konferencja

ŁÓDŹ

XXIII Ogólnopolska Konferencja Fotointerpretacji i Teledetekcji

organizator: Oddział Teledetekcji i Geoinformatyki Polskiego Towarzystwa Geograficznego oraz Zakład Geoinformacji Instytutu Geografii Miast i Turyzmu Wydziału Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego

Konferencja odbędzie się pod hasłem „Współczesna teledetekcja w badaniach środowiska geograficznego”. Tematyka będzie dotyczyła wszystkich aktualnych zagadnień teledetekcji, ale ponieważ wydarzenie to odbędzie się w roku Jubileuszu 100-lecia Geografii Polskiej, szczególna uwaga zostanie poświęcona miejscu teledetekcji wśród nauk geograficznych - w aspekcie naukowym oraz dydaktycznym. Organizatorzy pragną, aby Konferencja dała odpowiedź na pytanie, w jakim stopniu geografia wykorzystała w ostatnich 50 latach teledetekcję, zarówno w kształtowaniu filozofii geografii, metodyki badań geograficznych, jak również jej praktycznego zastosowania w badaniach różnych dziedzin nauk geograficznych, a zwłaszcza w nowym spojrzeniu na procesy globalne.

W ramach Konferencji odbędzie się również Konkurs na najlepszą pracę magisterską z zakresu teledetekcji środowiska. Do konkursu mogą zostać zgłoszone prace magisterskie przygotowane i obronione w okresie od 1 października 2016 r. do 16 września 2018 r. w ramach studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych wszystkich szkół wyższych, które otrzymały ocenę co najmniej dobrą (4,0). Zgłoszenia przyjmowane są do 16 września br.

więcejreklama

imprezy

nazwa / miasto

kraj / zagranica


archiwum

reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt