wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Skanowanie szlaku kolejowego
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2018-10-25 do 2018-10-26| konferencja

GDAŃSK

HxGN Local Poland 2018

organizator: Intergraph Polska

W tym roku oprócz przekazania wiedzy merytorycznej szczególny nacisk zostanie położony na praktyczne aspekty wykorzystania oprogramowania komputerowego, dlatego też zaplanowany został dwudniowy cykl sesji warsztatowych, szkoleniowych i technologicznych.

Podczas konferencji będą omówione zagadnienia związane z aktualnymi trendami rozwoju i wykorzystania systemów informacji geograficznej w Polsce i na świecie, a także zostaną zaprezentowane nowości w ofercie Hexagonu i najbardziej interesujące projekty GIS zrealizowane w Polsce. W ciągle aktualnym temacie smart city poruszone zostaną kwestie związane z bezpieczeństwem. Safe City to zagadnienia związane nie tylko z bezpieczeństwem samych mieszkańców, ale również miejskich systemów, które im służą. Sesje z zakresu safe city poświęcone będą rozwiązaniom i technologiom dostarczanym przez Hexagon wraz z partnerami: Microsoftem oraz Huawei.

więcejreklama

imprezy

nazwa / miasto

kraj / zagranica


archiwum

reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt