wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Jak skanowano największy atlas świata
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2018-04-26 | szkolenie

WARSZAWA

Sesja Informacyjna i Treningowa dotycząca Programu Obserwacji Ziemi Copernicus

organizator: IGiK

Celem sesji jest zapoznanie uczestników z produktami i serwisami oferowanymi przez Program Copernicus oraz z możliwościami ich zastosowania w wielu sektorach gospodarki i dziedzinach nauki. Ponadto przedstawione zostaną ogólnodostępne systemy i serwisy umożliwiające korzystanie z danych satelitarnych Copernicusa. W trakcie sesji treningowej uczestnicy poznają praktyczne przykłady zastosowania danych tego programu oraz poznają podstawową wiedzę umożliwiającą podjęcie pierwszych kroków w ich wykorzystaniu.

Sesja informacyjna i treningowa organizowana jest w ramach projektu BalticSatApps „Speeding up Copernicus Innovation for the BSR Environment and Security". Jest to międzynarodowe przedsięwzięcie wspierające rozwój i wykorzystanie technologii obrazowania satelitarnego w krajach bałtyckich. Projekt finansowany jest przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Region Morza Bałtyckiego.

więcejreklama

imprezy

nazwa / miasto

kraj / zagranica


archiwum

reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt