wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2018-04-26 | szkolenie

WARSZAWA

Sesja Informacyjna i Treningowa dotycząca Programu Obserwacji Ziemi Copernicus

organizator: IGiK

Celem sesji jest zapoznanie uczestników z produktami i serwisami oferowanymi przez Program Copernicus oraz z możliwościami ich zastosowania w wielu sektorach gospodarki i dziedzinach nauki. Ponadto przedstawione zostaną ogólnodostępne systemy i serwisy umożliwiające korzystanie z danych satelitarnych Copernicusa. W trakcie sesji treningowej uczestnicy poznają praktyczne przykłady zastosowania danych tego programu oraz poznają podstawową wiedzę umożliwiającą podjęcie pierwszych kroków w ich wykorzystaniu.

Sesja informacyjna i treningowa organizowana jest w ramach projektu BalticSatApps „Speeding up Copernicus Innovation for the BSR Environment and Security". Jest to międzynarodowe przedsięwzięcie wspierające rozwój i wykorzystanie technologii obrazowania satelitarnego w krajach bałtyckich. Projekt finansowany jest przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Region Morza Bałtyckiego.

więcejreklama

imprezy

nazwa / miasto

kraj / zagranica


archiwum

reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt