wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
GEODETA testuje: ContextCapture
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2016-05-19 do 2016-05-20| inne

Hala Targowo-Wystawiennicza, ul. Dworcowa 11, LUBLIN

Ogólnopolskie Targi Geodezyjne GeoExpo 2016

organizator: GGPS Lublin, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, Katedra Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji, Stowarzyszenie Geodetów Polskich oddział w Lublinie

Targi geodezyjne oraz towarzyszące im: ogólnopolska konferencja naukowa „Współczesne problemy w geodezji i inżynierii środowiska”, ogólnopolska konferencja biznesowa „Nowoczesne technologie w geodezji a rozwój regionów w Polsce Wschodniej” oraz Konkurs Innowacja Targów.

GeoExpo ma na celu integrację środowiska biznesowego, naukowego i administracji, promocję innowacyjności, wsparcie badań oraz rozwoju techniczno-informatycznego. Podczas spotkań towarzyszących Targom zaprezentowane zostaną najnowsze prace i osiągnięcia naukowe różnych ośrodków akademickich, wyniki badań z zakresu geodezji oraz planowane i wdrażane inwestycje. Przedsiębiorcy będą mieli okazję zaprezentować swoje flagowe projekty, omówić wykorzystaną technologię i podzielić się uwagami.

Zamierzonym efektem spotkań jest dialog w obliczu rozwoju regionalnego Lubelszczyzny, wzajemna wymiana doświadczeń i określenie skutecznych działań w zakresie realizacji wdrażanych projektów i inwestycji – nie tylko na terenie naszego województwa czy regionu wschodniego, ale także całego kraju.

więcejreklama

imprezy

nazwa / miasto

kraj / zagranica


archiwum

reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt