wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-12-10 do 2015-12-11| konferencja

Jędrzejów 84 A, Hotel Panorama, Jędrzejów k. Ostrowca Św., godz.8.30

Konferencja ?e-świętokrzyskie ? nowa rzeczywistość dla regionu i administracji?

organizator: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

W trakcie konferencji podsumowane zostaną dwa projekty: „e-świętokrzyskie – Budowa Systemu Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego” oraz „e-świętokrzyskie – Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej Jednostek Samorządu Terytorialnego”.

Projekt „e-świętokrzyskie – Budowa Systemu Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego” realizowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego (UMWŚ). Partnerami Projektu są jednostki administracji samorządowej – powiaty i gminy Województwa Świętokrzyskiego.
Koszt przedsięwzięcia to 25 mln zł, z czego 85% stanowi dofinansowanie z UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Projekt obejmuje działania mające na celu stworzenie regionalnego systemu informacji przestrzennej dla województwa świętokrzyskiego, czyli budowę regionalnej infrastruktury organizacyjno-technicznej danych przestrzennych, uwzględniającej zalecenia europejskiej dyrektywy INSPIRE.

Projekt „e-świętokrzyskie – Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JST” ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa systemów i sieci informatycznych w gminach i powiatach województwa oraz wdrożenia w urzędach systemów dziedzinowych i elektronicznego obiegu dokumentów. Koszt projektu wynosi ponad 40 mln zł, z czego 85% stanowi dofinansowanie z UE.

więcej

imprezy

nazwa / miasto
kraj / zagranica
archiwum
Wpływ aplikacji lokalizacyjnych na korki
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS