wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-08-13 | konferencja

ul. Marszałkowska 94/98, hotel Novotel Centrum, WARSZAWA, godz.10.00

Konferencja pod hasłem ?Portal Geostatystyczny ? platforma nowych możliwości?

organizator: Główny Urząd Statystyczny

Jednym z najcenniejszych dóbr cywilizacji jest obecnie informacja. Może ona być uznana za wartościową jedynie wtedy, gdy jest prawdziwa, rzetelnie opracowana, łatwo dostępna i poparta wynikami skrupulatnych badań. Właśnie celem działania statystyki publicznej jest dostarczenie referencyjnych danych o zjawiskach społecznych, gospodarczych i środowiskowych dotyczących zarówno całego kraju jak i najbliższego otoczenia, w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego odbiorcy. Warto zadać sobie pytanie jak rozwój nowoczesnych technologii oraz wzrost wymagań społeczeństwa wpływa na jakość danych i usług oferowanych przez statystykę publiczną?

Wyjściem naprzeciw oczekiwaniom użytkowników jest rozbudowywany obecnie Portal Geostatystyczny. Już wkrótce z zasobów portalu będzie można korzystać poprzez aplikację mobilną w dowolnym miejscu i czasie oraz wykonywać zaawansowane analizy przestrzenne na danych statystycznych. Zaprezentowanie funkcjonalności tej nowoczesnej i interaktywnej platformy odbędzie się 13 sierpnia w hotelu Novotel Centrum.

Na bezpłatną konferencję zapraszamy przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, nauki, przedsiębiorców oraz osoby zainteresowane tematyką.

więcej

imprezy

nazwa / miasto
kraj / zagranica
archiwum
World Trade Center w obiektywie Stanisława Nazalewicza
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS