wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-11-25 do 2015-11-27|

Hotel Senator, ul. T. Krywki 18, STARACHOWICE

Konferencja pod hasłem ?GIS w rolnictwie?

organizator: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR)

Konferencja pod hasłem ?GIS w rolnictwie?

Konferencja ma za zadanie wymianę doświadczeń w zakresie informacji przestrzennej, pozyskiwania i wymiany danych GIS pomiędzy instytucjami zaangażowanymi w proces budowy danych przestrzennych, wskazania możliwości wykorzystania w rolnictwie pochodzących z różnych źródeł danych GIS, zaprezentowania narzędzi i rozwiązań informatycznych wspomagających procesy wykonywanych na danych przestrzennych działań oraz dających możliwości szerszego wykorzystania tak przetworzonych danych przestrzennych.

Organizator planuje zaprosić na konferencję przedstawicieli instytucji współpracujących z ARiMR przede wszystkim w obszarze pozyskiwania i wymiany danych przestrzennych GIS, m.in.: Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii, Centralnego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej, Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska, Regionalnych Dyrekcji Ochrony Środowiska, Instytutu Uprawy, Nawożenia i Gleboznawstwa, Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej, Głównego Urzędu Statystycznego, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Państwowego Instytutu Geologicznego, Głównego Inspektoratu Weterynarii, Wojewódzkich Inspektorów Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego ze wszystkich województw oraz podmioty komercyjne, które aktywnie uczestniczą w procesach budowy danych GIS, tworzą oprogramowania dla danych GIS oraz dostarczają różnego rodzaju narzędzi informatycznych do pracy z danymi GIS.

Podczas konferencji zaplanowany został panel, który poświęcony będzie rozwiązaniom informatycznym i technologicznym wykorzystywanym w obszarze rolnictwa.

więcej

imprezy

nazwa / miasto
kraj / zagranica
archiwum
Dron prześwietla budynek za pomocą wi-fi
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS