wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-06-10 do 2015-06-12| konferencja

KRYNICA-ZDRÓJ

XIII Dni Miernictwa Górniczego i Ochrony Terenów Górniczych

organizator: Katedra Ochrony Terenów Górniczych, Geoinformatyki i Geodezji Górniczej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Polski Komitet Międzynarodowego Towarzystwa Miernictwa Górniczego

Konferencja jest tradycyjnym forum spotkań kadry zakładów górniczych, pracowników nauki, przedstawicieli urzędów górniczych i jednostek administracji państwowej zainteresowanych problemami miernictwa górniczego, oddziaływania górnictwa na środowisko terenu górniczego oraz ochrony tego środowiska. Kolejna, XIII już edycja ma na celu twórczą wymianę poglądów i doświadczeń, której wynikiem powinny być refleksje w zakresie zmian mogących mieć wpływ na pozycję mierniczego górniczego w zakładzie górniczym, doskonalenia metod rejestrowania i dokumentowania postępów eksploatacji oraz jej skutków w górotworze i na powierzchni terenu, a także wiarygodnego przewidywania niekorzystnych zjawisk i efektywnego ograniczania negatywnych ich skutków w obiektach budowlanych.

Patronat nad spotkaniem objęli główny geodeta kraju Kazimierz Bujakowski oraz rektor AGH prof. Tadeusz Słomka.

Streszczenia referatów można nadsyłać do połowy marca. Zgłoszone artykuły będą kwalifikowane przez Komitet Naukowo-Programowy do wygłaszania i publikacji w punktowanych wydawnictwach, natomiast tytuły i streszczenia wszystkich referatów będą zamieszczone w materiałach konferencyjnych.

Opłata za udział w konferencji wynosi 1300 zł do 31 marca i o 100 zł więcej po tej dacie.

więcej

imprezy

nazwa / miasto
kraj / zagranica
archiwum
Zwycięski projekt studentów AGH
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS