wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Apeks skanuje w Trójmieście
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-03-05 |

Hotel Hilton, WARSZAWA, godz.10:00

Oracle Spatial Day

Konferencja ma na celu prezentację szerokiego wachlarza rozwiązań Oracle z zakresu technologii przestrzennych (spatial) oraz dostarczenie praktycznej wiedzy z zakresu systemów zarządzania informacją przestrzenną. Spotkanie jest skierowane do klientów firmy Oracle oraz użytkowników technologii Oracle Spatial z instytucji i firm reprezentujących różne branże gospodarki.

Podczas konferencji swoje prelekcje wygłoszą praktycy oraz eksperci, którzy na co dzień współpracują z wieloma instytucjami oraz przedsiębiorstwami w zakresie wdrożeń technologii przestrzennych. Autorami wystąpień merytorycznych będą także przedstawiciele przedsiębiorstw oraz organizacji stosujących rozwiązania spatial. Ważnym punktem programu będzie prelekcja Alberta Godfrinda, wielkiego promotora wykorzystania systemów informacji przestrzennej GIS oraz uznanego „ewangelisty” technologii Oracle Spatial.

W ramach spotkania zaplanowano wykłady i prezentacje poświęcone m.in.:
• kierunkom rozwoju oferty Oracle Spatial w najbliższych latach,
• innowacjom w oprogramowaniu Oracle Spatial and Graph 12c,
• technologiom GIS wspierającym otwarty standard Oracle Spatial,
• przykładom wdrożeń technologii Oracle Spatial w różnych firmach i instytucjach.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 lutego br. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowy program konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie www.spatial.pl
Patronat medialny nad tym wydarzeniem objęła redakcja miesięcznika GEODETA i portalu Geoforum.pl.

Organizatorami konferencji są firma Oracle oraz SHH. Korporacja Oracle jest dostawcą kompleksowych rozwiązań informatycznych dla dowolnego rodzaju przedsiębiorstw i organizacji. Od ponad 30 lat cieszy się pozycją lidera w dziedzinie oprogramowania do zarządzania informacją, obsługuje na świecie ponad 400 tys. klientów. Wrocławska firma SHH od blisko 20 lat realizuje w Polsce i za granicą projekty informatyczne związane z informacją przestrzenną – wdraża kompleksowe rozwiązania GIS oparte na światowych standardach technologicznych.

Wydarzenie jest elementem inicjatywy GISforum. W ramach przedsięwzięcia odbyła się już konferencja GISforum (2-3.10.2013 r.) oraz seminarium GIS dla gmin (05.12.2013 r.). GISforum to także tematyczny serwis w portalu wnp.pl (it.wnp.pl/gis-forum), a również newsletter wysyłany do wielu klientów z różnych branż.

więcejreklama

imprezy

nazwa / miasto

kraj / zagranica


archiwum

reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt