wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-03-05 |

Hotel Hilton, WARSZAWA, godz.10:00

Oracle Spatial Day

Konferencja ma na celu prezentację szerokiego wachlarza rozwiązań Oracle z zakresu technologii przestrzennych (spatial) oraz dostarczenie praktycznej wiedzy z zakresu systemów zarządzania informacją przestrzenną. Spotkanie jest skierowane do klientów firmy Oracle oraz użytkowników technologii Oracle Spatial z instytucji i firm reprezentujących różne branże gospodarki.

Podczas konferencji swoje prelekcje wygłoszą praktycy oraz eksperci, którzy na co dzień współpracują z wieloma instytucjami oraz przedsiębiorstwami w zakresie wdrożeń technologii przestrzennych. Autorami wystąpień merytorycznych będą także przedstawiciele przedsiębiorstw oraz organizacji stosujących rozwiązania spatial. Ważnym punktem programu będzie prelekcja Alberta Godfrinda, wielkiego promotora wykorzystania systemów informacji przestrzennej GIS oraz uznanego „ewangelisty” technologii Oracle Spatial.

W ramach spotkania zaplanowano wykłady i prezentacje poświęcone m.in.:
• kierunkom rozwoju oferty Oracle Spatial w najbliższych latach,
• innowacjom w oprogramowaniu Oracle Spatial and Graph 12c,
• technologiom GIS wspierającym otwarty standard Oracle Spatial,
• przykładom wdrożeń technologii Oracle Spatial w różnych firmach i instytucjach.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 lutego br. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowy program konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie www.spatial.pl
Patronat medialny nad tym wydarzeniem objęła redakcja miesięcznika GEODETA i portalu Geoforum.pl.

Organizatorami konferencji są firma Oracle oraz SHH. Korporacja Oracle jest dostawcą kompleksowych rozwiązań informatycznych dla dowolnego rodzaju przedsiębiorstw i organizacji. Od ponad 30 lat cieszy się pozycją lidera w dziedzinie oprogramowania do zarządzania informacją, obsługuje na świecie ponad 400 tys. klientów. Wrocławska firma SHH od blisko 20 lat realizuje w Polsce i za granicą projekty informatyczne związane z informacją przestrzenną – wdraża kompleksowe rozwiązania GIS oparte na światowych standardach technologicznych.

Wydarzenie jest elementem inicjatywy GISforum. W ramach przedsięwzięcia odbyła się już konferencja GISforum (2-3.10.2013 r.) oraz seminarium GIS dla gmin (05.12.2013 r.). GISforum to także tematyczny serwis w portalu wnp.pl (it.wnp.pl/gis-forum), a również newsletter wysyłany do wielu klientów z różnych branż.

więcej

imprezy

nazwa / miasto
kraj / zagranica
archiwum
Ewolucja Uzupełniającej Mapy Polski
czy wiesz, że...
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl
facebook twitter Instagram RSS