wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Kolorowe wideo z orbity
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-04-03 do 2014-04-04| konferencja

Bergstrasse 2, Klasztor Andechs, ANDECHS (NIEMCY)

Konferencja "3D Documentation User Meeting"

organizator: Faro Europe

Prezentacja nowych możliwości zastosowań i trendów technologicznych związanych z dokumentacją 3D jest tematem konferencji „3D Documentation User Meeting”, która odbędzie się 3 i 4 kwietnia br. w Klasztorze Andechs (Bawaria, Niemcy).

„Faro 3D Documentation User Meeting” jest miejscem spotkań użytkowników i entuzjastów skanowania laserowego 3D. W trakcie tegorocznej imprezy uczestnicy poznają aktualne dokonania i nowości związane ze skanerami laserowymi oraz porady na temat codziennej pracy z takimi urządzeniami. Przez dwa dni referenci z różnych branż będą prezentowali projekty związane z dokumentacją 3D z zakresu architektury, inżynierii, ochrony zabytków, techniki górniczej i tunelowej oraz leśnictwa i rolnictwa. Ponadto, jak zapewnia organizator, w trakcie konferencji pozostanie wystarczająco dużo czasu na rozmowy z prelegentami oraz innymi uczestnikami.

Organizatorem imprezy jest firma Faro. Koszt uczestnictwa w spotkaniu w przypadku zgłoszeń do 31 stycznia br. wynosi 249 euro, po tym terminie – 349 euro. Liczba uczestników jest ograniczona.

więcejreklama

imprezy

nazwa / miasto

kraj / zagranica


archiwum

reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt