wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2013-12-16 | inne

pl. Politechniki 1, sala 315 Gmachu Głównego PW, WARSZAWA, godz.14:15

Dzień Teledetekcji na PW

organizator: Stowarzyszenie Studentów WGiK PW ?Geoida?, Zakład Fotogrametrii, Teledetekcji i SIP WGiK PW

Już po raz jedenasty na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej świętowana będzie rocznica pierwszego lotu Braci Wright, którzy 17 grudnia 1903 roku wzbili się w powietrze na zaledwie 12 sekund, otwierając tym samym epokę lotnictwa.

Z tej okazji 16 grudnia 2013 r. w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej w sali 315 odbędzie się cykl wykładów poświęconych najnowszym wiadomościom ze świata nauki. Temat wprowadzający, a zarazem najbardziej aktualny, dotyczyć będzie wystrzelenia pierwszych polskich satelitów naukowych Lem i Heweliusz oraz badań innych planet i obiektów znajdujących się w przestrzeni kosmicznej. Gośćmi będą specjaliści z Centrum Badań Kosmicznych i Centrum Nauki Kopernik, którzy podzielą się wiedzą o najnowszych osiągnięciach w zakresie badań kosmicznych i satelitarnych. Na zakończenie obchodów odbędzie się panel dyskusyjny pod hasłem „Na podbój kosmosu”, w którym m.in. poruszone zostaną aktualne problemy dotyczące badań kosmicznych.

Przez cały dzień uczestnicy Dnia Teledetekcji będą mogli podziwiać niezwykłe zdjęcia planet Układu Słonecznego w ramach wystawy w Gmachu Głównym PW przed salą 315. Planowane są również liczne konkursy, w których do wygrania będą cenne nagrody.

więcejreklama

imprezy

nazwa / miasto

kraj / zagranica


archiwum

reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt