wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2013-11-20 |

ul. Wiejska 45e, Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej

GIS Day w Białymstoku

GIS Day w Białymstoku

Po raz pierwszy w stolicy Podlasia 20 listopada br. na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej odbędzie się międzynarodowy dzień promocji technologii związanych z przetwarzaniem informacji geograficznej.

W ramach tego wydarzenia przewidziano wiele atrakcji. Na sesji wykładowej zaprezentowane zostaną geoportale i ich praktyczne zastosowania, omówione będą również oczekiwania pracodawców wobec absolwentów kierunków związanych z GIS-em. Pokazane zostaną też przykłady udostępniania danych przestrzennych na potrzeby publiczne i komercyjne. Równolegle z sesją wykładową odbędą się warsztaty na których będzie można między innymi ugotować mapę czy zobaczyć na żywo skanowanie 3D. Dla uważnych przewidziane są konkursy z nagrodami.

Patronatem honorowym GIS Day w Białymstoku objęli: wojewoda podlaski, marszałek województwa podlaskiego oraz prezydent Białegostoku.

Organizatorami tego wydarzenia są: Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Podlaski Urząd Wojewódzki, Urząd Miejski w Białymstoku, Politechnika Białostocka, Uniwersytet w Białymstoku, Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Białymstoku, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Białymstoku, Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Białymstoku, Stowarzyszenie Geodetów Polskich oddział w Białymstoku, Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Informatyczne Limbus s.c.

więcej

imprezy

nazwa / miasto
kraj / zagranica
archiwum
Wielodrożność a Galileo
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl
facebook twitter Instagram RSS