wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Symulacja przerwania wału powodziowego
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2013-11-20 |

ul. Wiejska 45e, Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej, BIAŁYSTOK

GIS Day w Białymstoku

Po raz pierwszy w stolicy Podlasia 20 listopada br. na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej odbędzie się międzynarodowy dzień promocji technologii związanych z przetwarzaniem informacji geograficznej.

W ramach tego wydarzenia przewidziano wiele atrakcji. Na sesji wykładowej zaprezentowane zostaną geoportale i ich praktyczne zastosowania, omówione będą również oczekiwania pracodawców wobec absolwentów kierunków związanych z GIS-em. Pokazane zostaną też przykłady udostępniania danych przestrzennych na potrzeby publiczne i komercyjne. Równolegle z sesją wykładową odbędą się warsztaty na których będzie można między innymi ugotować mapę czy zobaczyć na żywo skanowanie 3D. Dla uważnych przewidziane są konkursy z nagrodami.

Patronatem honorowym GIS Day w Białymstoku objęli: wojewoda podlaski, marszałek województwa podlaskiego oraz prezydent Białegostoku.

Organizatorami tego wydarzenia są: Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Podlaski Urząd Wojewódzki, Urząd Miejski w Białymstoku, Politechnika Białostocka, Uniwersytet w Białymstoku, Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Białymstoku, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Białymstoku, Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Białymstoku, Stowarzyszenie Geodetów Polskich oddział w Białymstoku, Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Informatyczne Limbus s.c.

więcejreklama

imprezy

nazwa / miasto

kraj / zagranica


archiwum

reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt