wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Dron prześwietla budynek za pomocą wi-fi
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2013-11-20 |

ul. Wiejska 45e, Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej, BIAŁYSTOK

GIS Day w Białymstoku

Po raz pierwszy w stolicy Podlasia 20 listopada br. na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej odbędzie się międzynarodowy dzień promocji technologii związanych z przetwarzaniem informacji geograficznej.

W ramach tego wydarzenia przewidziano wiele atrakcji. Na sesji wykładowej zaprezentowane zostaną geoportale i ich praktyczne zastosowania, omówione będą również oczekiwania pracodawców wobec absolwentów kierunków związanych z GIS-em. Pokazane zostaną też przykłady udostępniania danych przestrzennych na potrzeby publiczne i komercyjne. Równolegle z sesją wykładową odbędą się warsztaty na których będzie można między innymi ugotować mapę czy zobaczyć na żywo skanowanie 3D. Dla uważnych przewidziane są konkursy z nagrodami.

Patronatem honorowym GIS Day w Białymstoku objęli: wojewoda podlaski, marszałek województwa podlaskiego oraz prezydent Białegostoku.

Organizatorami tego wydarzenia są: Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Podlaski Urząd Wojewódzki, Urząd Miejski w Białymstoku, Politechnika Białostocka, Uniwersytet w Białymstoku, Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Białymstoku, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Białymstoku, Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Białymstoku, Stowarzyszenie Geodetów Polskich oddział w Białymstoku, Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Informatyczne Limbus s.c.

więcejreklama

imprezy

nazwa / miasto

kraj / zagranica


archiwum

reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt