wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wielodrożność a Galileo
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2013-11-20 | konferencja

ul. Prawocheńskiego 15, OLSZTYN

GIS Day w Olsztynie

organizator: Wydział Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego

Interdyscyplinarny charakter GIS to tytuł ogólnopolskiej konferencji organizowanej przez Wydział Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Warminsko-Mazurskiego, która ma uhonorować obchody GISday 2013. W programie m.in. wykłady specjalistów GIS, targi wystawiennicze sponsorów, pokazy technologii LIDAR oraz bezzałogowego aparatu latającego. Zapraszamy do aktywnego udziału w konferencji poprzez prezentację postera, bądź referatu, prezentującego prace badawcze związane z tematyką systemów informacji przestrzennej (zarówno wykorzystania technologii GIS jako narzędzia, jak i GIS jako nauki). Na konferencji zostaną również wręczone nagrody za zwycięstwo w konkursie na najładniejszą mapę oraz geopodchodów.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja uczestnika on-line oraz przesłanie wypełnionego zgłoszenia mailowo na adres gisday_olsztyn@uwm.edu.pl do 31 października 2013. Termin nadsyłania abstraktów mija 15 listopada 2013.

Wszelkie informacje dotyczące obchodów GISday 2013 na stronie internetowej http://fotogrametria.uwm.edu.pl/gisday_olsztynreklama

imprezy

nazwa / miasto

kraj / zagranica


archiwum

reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt