wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Studenci inwentaryzują budynek AGH
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2013-10-08 | seminarium

pl.Teatralny 2, TORUŃ, godz.11.30

Infrastruktura Informacji Przestrzennej Budujemy współpracę w ?Zagospodarowaniu Przestrzennym?.

organizator: Departament Planowania Regionalnego Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu

W Urzędzie Marszałkowskim odbędzie się robocze spotkanie ekspertów służb planistycznych i geodezyjnych w ramach Zespołu ds. polityki przestrzennej. W spotkaniu udział wezmą członkowie Zespołów ds. polityki przestrzennej i Zespołu Porozumiewawczego Regionalnych Systemów Informacji Przestrzennej, służby geodezyjne i planistyczne województw, a także przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju Regionalnego oraz Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej.

Zasadniczym celem spotkania będzie dyskusja nad obszarami współpracy w zakresie wdrażania dyrektywy INSPIRE w geodezji i planowaniu przestrzennym oraz poszukiwanie podobieństw i pól współdziałania pomiędzy planistami i geodetami w zadaniach przez nich wykonywanych. Spotkanie będzie też miejscem do dyskusji nad projektem stanowiska Konwentu Marszałków Województw RP w sprawie dofinansowania w ramach regionalnych programów operacyjnych zadań, które stanowią obowiązek gmin związany z tworzeniem infrastruktury informacji przestrzennej.

więcejreklama

imprezy

nazwa / miasto

kraj / zagranica


archiwum

reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt