wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Raczki Elbląskie w chmurze punktów
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

DodatkiBENTLEY GEOMAGAZYN

powrót

BENTLEY GeoMagazyn - czerwiec 2018, GEODETA nr 277

BENTLEY GeoMagazyn - czerwiec 2018, GEODETA nr 277
• Nowości dla geoinżynierów, Mirosław Pawelec
• Spotkania z technologiami Bentley i Topcon
(Pierwsza edycja seminariów Bentley-Topcon pod hasłem „The future is now!”)
• Cyfrowa rewolucja w geoinżynierii
(Bentley Systems ogłosił ostatnio zakup holenderskiej firmy Plaxis oraz kanadyjskiej SoilVision. Pierwszy z przejętych podmiotów to dostawca oprogramowania geotechnicznego, a drugi – aplikacji do inżynierii gleb. Dzięki tym akwizycjom oraz własnemu oprogramowaniu gINT do raportowania i zarządzania danymi dotyczącymi odwiertów firma Bentley stała się kompleksowym dostawcą rozwiązań dla geoinżynierów)

pobierz plik

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze dodatek_editionreklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt