wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

DodatkiBENTLEY GEOMAGAZYN

powrót

BENTLEY GeoMagazyn - marzec 2018, GEODETA nr 274

BENTLEY GeoMagazyn - marzec 2018, GEODETA nr 274
• Infrastruktura dzisiaj i jutro, Mirosław Pawelec
• OpenRoads i OpenRail Connect Edition – zaawansowane i odpowiadające potrzebom użytkowników rozwiązania informatyczne dla dróg i kolei
• Cyfrowe miasta i samoprowadzące pojazdy (Modelowanie rzeczywistości umożliwia administracji dostosowanie się do zmieniających się warunków otoczenia i wzrostu populacji dzięki usprawnieniu planowania, projektowania, budowy i eksploatacji infrastruktury miejskiej. Biuro Planowania miasta Yangzhou położonego we wschodnich Chinach w prowincji Jiangsu oraz władze Singapuru to wizjonerskie podmioty budujące miasta cyfrowe właśnie za pomocą modelowania rzeczywistości. Modelowanie to umożliwia też firmom takim jak Sanborn tworzenie bardzo dokładnych map 3D HD dla wsparcia pojazdów autonomicznych, map, które mogą być używane w symulatorach)

pobierz plik

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze dodatek_editionreklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt