wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Skanowanie szlaku kolejowego
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

DodatkiBENTLEY GEOMAGAZYN

powrót

BENTLEY GeoMagazyn - luty 2015, GEODETA nr 237

BENTLEY GeoMagazyn - luty 2015, GEODETA nr 237
  • Infrastruktura: zarządzanie i rozwój, Mirosław Pawelec
  • Nowe aplikacje zwiększą mobilność informacji (Bentley Subsurface Utilities Designer, SUDA oraz SewerCAD, SewerGEMS, StormCAD i Civil­Storm V8i w wersji SELECTseries 5)
  • BIM efektywniejsze wykorzystanie informacji (Od niedawna bardzo popularnym określeniem wśród specjalistów od projektowania obiektów jest BIM – Building Information Modeling. Jest to zespół procesów i procedur pozwalających na generowanie i zarządzanie cyfrowymi reprezentacjami – w postaci różnorodnych plików – właściwości fizycznych i charakterystyk funkcjonalnych obiektów kubaturowych i infrastruktury. Bentley Systems, jako wiodący dostawca oprogramowania przeznaczonego do „utrzymania infrastruktury”, prezentuje pewien rozszerzony sposób podejścia do idei BIM oraz zwiększania korzyści z jej zastosowania na każdym etapie cyklu życia infrastruktury)
  • Bentley OpenUtilities dla infrastruktury
  • Interoperacyjność w Bentley Map SELECTseries 4

pobierz plik

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze dodatek_editionreklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt