wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Galileo w 3D
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

DodatkiBENTLEY GEOMAGAZYN

powrót

BENTLEY GeoMagazyn - luty 2015, GEODETA nr 237

BENTLEY GeoMagazyn - luty 2015, GEODETA nr 237
  • Infrastruktura: zarządzanie i rozwój, Mirosław Pawelec
  • Nowe aplikacje zwiększą mobilność informacji (Bentley Subsurface Utilities Designer, SUDA oraz SewerCAD, SewerGEMS, StormCAD i Civil­Storm V8i w wersji SELECTseries 5)
  • BIM efektywniejsze wykorzystanie informacji (Od niedawna bardzo popularnym określeniem wśród specjalistów od projektowania obiektów jest BIM – Building Information Modeling. Jest to zespół procesów i procedur pozwalających na generowanie i zarządzanie cyfrowymi reprezentacjami – w postaci różnorodnych plików – właściwości fizycznych i charakterystyk funkcjonalnych obiektów kubaturowych i infrastruktury. Bentley Systems, jako wiodący dostawca oprogramowania przeznaczonego do „utrzymania infrastruktury”, prezentuje pewien rozszerzony sposób podejścia do idei BIM oraz zwiększania korzyści z jej zastosowania na każdym etapie cyklu życia infrastruktury)
  • Bentley OpenUtilities dla infrastruktury
  • Interoperacyjność w Bentley Map SELECTseries 4

pobierz plik

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze dodatek_editionreklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt