wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wapno - krajobraz po katastrofie
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Dodatki



BENTLEY GEOMAGAZYN

powrót

BENTLEY GeoMagazyn - listopad 2013, GEODETA nr 222

BENTLEY GeoMagazyn - listopad 2013, GEODETA nr 222
  • By złe sny się nie spełniały, Mirosław Pawelec
  • Be Inspired Londyn 2013 (Trzy polskie firmy znalazły się wśród finalistów tegorocznego konkursu)
  • Bentley Utilities Designer (BUD to kompleksowa aplikacja do projektowania i zarządzania infrastrukturą sieciową w dystrybucji energii elektrycznej, gazuwody i kanalizacji sanitarnej. Oprogramowanie bazujące na platformie GIS łączy możliwości wysokiej jakości projektowania sieci, szacowania kosztów projektu oraz utrzymania istniejącej infrastruktury z zarządzaniem projektami i specyficznymi narzędziami GIS), Mirosław Pawelec
  • Bentley Map

pobierz plik

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze dodatek_edition



reklama
reklama





© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt