wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Zwycięski projekt studentów AGH
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

DodatkiBENTLEY GEOMAGAZYN

powrót

BENTLEY GeoMagazyn - lipiec 2013, GEODETA nr 218

BENTLEY GeoMagazyn - lipiec 2013, GEODETA nr 218
  • Otwórz się na innowacje, Mirosław Pawelec
  • Sukces Mateusza Ilby (Bentley Student Design Competition 2013)
  • Bądź otwarty, Magdalena Kołodyńska, Anna Sito-Herman, Tomasz Targowski (Źródła otwartych danych i ich wykorzystanie w Bentley Map. Tych, którzy na co dzień tworzą swoje prace w aplikacjach mapowych Bent­leya, z pewnością zainteresuje możliwość wykorzystania dynamicznie rozwijających się otwartych źródeł danych geoprzestrzennych. Biorąc pod uwagę trendy w przetwarzaniu informacji, takie jak upublicznianie treści mapowych poprzez serwisy internetowe czy inicjatywy prawne otwierające dane dla społeczeństwa, jest bardzo prawdopodobne, że w niedalekiej przyszłości rola otwartych danych będzie rosła)

pobierz plik

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze dodatek_editionreklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt