wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

DodatkiBENTLEY GEOMAGAZYN

powrót

BENTLEY GeoMagazyn - maj 2013, GEODETA nr 216

BENTLEY GeoMagazyn - maj 2013, GEODETA nr 216

Czas na kolej, Mirosław Pawelec
Descartes V8i SS4 – nowe możliwości (Descartes V8i SELECTseries 4 to przede wszystkim nowe możliwości związane z przetwarzaniem i preprocessingiem chmur punktów. Zaawansowane funkcje przetwarzania chmur punktów zapewniają specjalistom z różnych dziedzin związanych z projektowaniem, budowaniem oraz eksploatacją infrastruktury poprawę efektywności procesów projektowych)
MK Kolej i MK Power (Oprogramowanie firmy Bentley Systems uzupełnione o komplet nakładek MK KOLEJ i MK POWER umożliwia szybkie i wygodne tworzenie map do celów projektowych na obszarach kolejowych zgodnie z wymogami instrukcji D-19. Najnowsze wersje tych nakładek oferują rozszerzone funkcje i są kompatybilne z rozwiązaniami Bentleya począwszy od wersji V8i), Marika Kaletowska
Raport roczny 2012 już dostępny (Mimo iż Bentley Systems nie jest spółką notowaną na giełdzie, zasadą firmy jest coroczne publikowanie raportu z danymi finansowymi oraz najważniejszymi wydarzeniami dotyczącymi działalności w ostatnim roku)

pobierz plik

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze dodatek_editionreklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt