wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Dron prześwietla budynek za pomocą wi-fi
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

DodatkiBENTLEY GEOMAGAZYN

powrót

BENTLEY GeoMagazyn - marzec 2013, GEODETA nr 214

BENTLEY GeoMagazyn - marzec 2013, GEODETA nr 214
Wycieczki w chmurach... punktów, Mirosław Pawelec
Bentley Pointools V8i gotowe do pracy! (W styczniu 2013 roku Bentley Systems wprowadził do sprzedaży najnowszą wersję oprogramowania do analizy danych ze skaningu laserowego – Bentley Pointools V8i oraz dwie aplikacje iWare: Bentley Pointools View do wizualizacji i udostępniania chmury punktów, a także Bentley Pointools PODcreator – umożliwiającą konwertowanie danych ze skaningu laserowego do formatu POD)
Kopalnia soli w chmurze punktów (Firma 3Deling została wyróżniona w konkursie BeInspired w kategorii „Innowacyjność w górnictwie i metalurgii” za projekt skanowania 3D Kopalni Soli „Wieliczka” wraz z obróbką danych przy użyciu oprogramowania Bentley. Wieliczka – od 1978 roku wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO – jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych obiektów zabytkowych w Polsce. Trasa turystyczna składa się z 20 komór oraz prawie 3 km chodników. Jest to zaledwie niewielka część spośród blisko 3 tys. wyrobisk rozrzuconych na dziewięciu poziomach połączonych ponad 300-kilometrową siecią chodników), Marek Baścik

pobierz plik

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze dodatek_editionreklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt