wiadomościprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Regulamin internetowego archiwum GEODETY


Jak działa internetowe Archiwum GEODETY?

Internetowe Archiwum GEODETY dostępne jest tylko dla zarejestrowanych prenumeratorów miesięcznika GEODETA. Aby się zarejestrować, wystarczy wypełnić formularz dostępny na Geoforum.pl w zakładce Logowanie dla prenumeratorów / Rejestruj konto. Warunkiem rejestracji jest posiadanie aktualnej prenumeraty wykupionej na co najmniej 12 miesięcy (np. grudzień 2022 - listopad 2023).

Prenumeratorzy korzystający z usług kolporterów prasy proszeni są dodatkowo o przesłanie kopii faktury (prenumerata@geoforum.pl) lub kontakt ze swoim kolporterem.

Po pozytywnym zweryfikowaniu danych podanych w formularzu Redakcja udziela dostępu do internetowego Archiwum GEODETY. O nadaniu praw dostępu informujemy, wysyłając osobny e-mail. Uprawnieni prenumeratorzy po zalogowaniu mają dostęp do artykułów GEODETY oraz innych materiałów udostępnionych przez Redakcję w formie elektronicznej. Z chwilą opłacenia przez użytkownika prenumeraty GEODETY na kolejnych 12 miesięcy Redakcja automatycznie przedłuża mu o ten okres prawa dostępu do Archwium.

Internetowe Archiwum zawiera wszystkie artykuły zamieszczone w miesięczniku GEODETA w latach 1995-2022. Aktualizacja obejmująca cały 2023 rok zostanie przeprowadzona w styczniu 2024 r.

Dostęp do zasobów internetowego Archiwum GEODETY jest dla uprawnionych prenumeratorów bezpłatny. Obowiązują limity pobranych plików PDF (artykułów). Limit dzienny wynosi 10 plików, a limit miesięczny 50 plików. Pliki można zapisać na własnym komputerze w celu późniejszego wykorzystania.

Artykuły i materiały dostępne w internetowym Archiwum GEODETY chronione są prawem autorskim zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (DzU z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późniejszymi zmianami).

GEODETA Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do późniejszych zmian w regulaminie.

W przypadku problemów z dostępem do internetowego Archiwum GEODETY prosimy o kontakt telefoniczny (22 849 41 63) lub mailowy (prenumerata@geoforum.pl)

Redakcja Geoforum.pl


Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
czy wiesz, że...
© 2005-2023 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Anna Wardziak
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa


Reklama
reklama@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS