wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Dron prześwietla budynek za pomocą wi-fi
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Regulamin internetowego archiwum GEODETY


Jak działa internetowe Archiwum GEODETY?

Internetowe Archiwum GEODETY dostępne jest tylko dla zarejestrowanych prenumeratorów miesięcznika GEODETA. Aby się zarejestrować, wystarczy wypełnić formularz dostępny na Geoforum.pl w zakładce Logowanie dla prenumeratorów / Rejestruj konto. Warunkiem rejestracji jest posiadanie aktualnej prenumeraty wykupionej na co najmniej 12 miesięcy (tj. np. grudzień 2018 - listopad 2019.

Prenumeratorzy korzystający z usług kolporterów prasy proszeni są dodatkowo o przesłanie kopii faktury (prenumerata@geoforum.pl) lub kontakt ze swoim kolporterem.

Po pozytywnym zweryfikowaniu danych podanych w formularzu Redakcja udziela dostępu do internetowego Archiwum GEODETY. O nadaniu praw dostępu informujemy, wysyłając osobny e-mail. Uprawnieni prenumeratorzy po zalogowaniu mają dostęp do artykułów GEODETY oraz innych materiałów udostępnionych przez Redakcję w formie elektronicznej. Z chwilą opłacenia przez użytkownika prenumeraty GEODETY na kolejnych 12 miesięcy Redakcja automatycznie przedłuża mu o ten okres prawa dostępu do Archwium.

Internetowe Archiwum zawiera wszystkie artykuły zamieszczone w miesięczniku GEODETA w latach 1995-2018. Aktualizacja obejmująca cały 2019 rok zostanie przeprowadzona w styczniu 2020 r.

Dostęp do zasobów internetowego Archiwum GEODETY jest dla uprawnionych prenumeratorów bezpłatny. Obowiązują limity pobranych plików. Limit dzienny wynosi 10 plików, a limit miesięczny 50 plików.

Artykuły i materiały dostępne w internetowym Archiwum GEODETY chronione są prawem autorskim zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (DzU z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późniejszymi zmianami).

GEODETA Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do późniejszych zmian w regulaminie.

W przypadku problemów z dostępem do internetowego Archiwum GEODETY prosimy o kontakt telefoniczny (22 849 41 63) lub mailowy (prenumerata@geoforum.pl)

Redakcja Geoforum.pl




reklama
reklama





© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt