wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Regulamin internetowego archiwum GEODETY


Jak działa internetowe Archiwum GEODETY?

Internetowe Archiwum GEODETY dostępne jest tylko dla zarejestrowanych prenumeratorów miesięcznika GEODETA. Aby się zarejestrować, wystarczy wypełnić formularz dostępny na Geoforum.pl w zakładce Logowanie dla prenumeratorów / Rejestruj konto. Warunkiem rejestracji jest posiadanie aktualnej prenumeraty wykupionej na co najmniej 12 miesięcy (np. grudzień 2021 - listopad 2022).

Prenumeratorzy korzystający z usług kolporterów prasy proszeni są dodatkowo o przesłanie kopii faktury (prenumerata@geoforum.pl) lub kontakt ze swoim kolporterem.

Po pozytywnym zweryfikowaniu danych podanych w formularzu Redakcja udziela dostępu do internetowego Archiwum GEODETY. O nadaniu praw dostępu informujemy, wysyłając osobny e-mail. Uprawnieni prenumeratorzy po zalogowaniu mają dostęp do artykułów GEODETY oraz innych materiałów udostępnionych przez Redakcję w formie elektronicznej. Z chwilą opłacenia przez użytkownika prenumeraty GEODETY na kolejnych 12 miesięcy Redakcja automatycznie przedłuża mu o ten okres prawa dostępu do Archwium.

Internetowe Archiwum zawiera wszystkie artykuły zamieszczone w miesięczniku GEODETA w latach 1995-2021. Aktualizacja obejmująca cały 2022 rok zostanie przeprowadzona w styczniu 2023 r.

Dostęp do zasobów internetowego Archiwum GEODETY jest dla uprawnionych prenumeratorów bezpłatny. Obowiązują limity pobranych plików PDF (artykułów). Limit dzienny wynosi 10 plików, a limit miesięczny 50 plików. Pliki można zapisać na własnym komputerze w celu późniejszego wykorzystania.

Artykuły i materiały dostępne w internetowym Archiwum GEODETY chronione są prawem autorskim zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (DzU z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późniejszymi zmianami).

GEODETA Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do późniejszych zmian w regulaminie.

W przypadku problemów z dostępem do internetowego Archiwum GEODETY prosimy o kontakt telefoniczny (22 849 41 63) lub mailowy (prenumerata@geoforum.pl)

Redakcja Geoforum.pl


GEODETA testuje: ContextCapture
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS