wiadomościmapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
blog


reklama
reklama

Konkurs na artykuł


Zwyciężył artykuł

o geoportalu
w Dąbrowie Górniczej


Ogłoszony w listopadzie 2013 r. w ramach projektu „IIP dla każdego” konkurs na najlepszy artykuł nt. wykorzystania oprogramowania Intergraph do budowy IIP w administracji pub­licznej został rozstrzygnięty.

Wyboru najlepszego artykułu dokonało 3-osobowe jury (złożone z dwóch osób z redakcji i jednej z firmy Intergraph jako patrona technicznego projektu). Zgodnie z jednogłośnym werdyktem jury zwyciężczyniami zostały Monika Luft-Służałek oraz Daria Cekiera z Wydziału Geodezji i Kartografii Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej, autorki artykułu zatytułowanego „Ekspansja informacji” poświęconego osiągnięciom dąbrowskiego magistratu w zakresie tworzenia IIP. Nagrodą główną była publikacja arty­kułu w GEODECIE 5/2014 oraz wyjazd dla obu pań na 3-dniową konferencję firmy Intergraph Polska ufundowany przez patrona projektu.

Ponadto jury postanowiło wyróżnić Seweryna Najduka i Marzenę Sobiewską za artykuł dotyczący innowacyjnych rozwiązań w Wojewódzkim Zarządzie Melioracji i Urządzeń Wodnych w Warszawie oraz Tomasza Lewandowskiego za artykuł „Legnica prezentuje się światu”.

Wszyscy nagrodzeni oraz wyróżnieni otrzymali dodatkowo roczną prenumeratę GEODETY oraz książkę „Infrastruktura informacji przestrzennej w UML” wydaną w ramach projektu „IIP dla każdego”. Zapraszamy do zakładki „IIP dla każdego” na Geoforum.pl, gdzie można zapoznać się z wynikami projektu.

Redakcja
reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt